Meghatározó emberek

Technika

Bannerem

versenynaptár

Az FIA 2007. 10. 24-én nyilvánosságra hozta a Formula-1-es versenysorozat 2008-as, véglegesített versenynaptárát. Újra helyet kapott a sorozatban az Európa nagydíj, melyet ezúttal Valenciában rendeznek. A szeptemberben sorra kerülő, újoncnak számító Szingapúri nagydíjat éjszaka, mesterséges fények mellett kell teljesíteniük a pilótáknak.

1993
Gokart; King of Gokart Clubman Light Class, győztes; Gokart Canberra kupa, győztes; Top Gun Award a Ian Luff versenyiskolában, a haladó csoportban
1994
Ausztrál Formula Ford bajnokság, 14. hely, második az év újonca versenyben
1995
Ausztrál Formula Ford bajnokság, 4. hely, 3 győzelem, 5 pole; AGP Formula Ford betétfutam, Adelaide, győzelem az első rajtkockából; Formula Ford az IndyCar betétfutama, Surfers Paradise-ban, 2. hely; Formula Brabham, két második hely; Formula Ford Festival, Brands Hatch, 3. hely
1996
Brit Formula Ford bajnokság, második, négy győzelem, négy pole pozíció; megnyeri az európai Formula Ford Spa-Francorchamps-i futamát; győz a Formula Ford Festival-on, Brands Hatch-ban; megnyeri az AGP Formula Holden betétfutamát, Melbourne-ben
1997
Brit Formula 3 bajnokság Alan Docking csapatában, 4. hely, 1 győzelem, 2 pole, Autosport 'év újonca'; Marlboro Masters F3, Zandvoort, 3. hely; Makaó Formula 3 Grand Prix, 4. hely; tesztelte a Mercedes CLK-GTR sportautót Olaszországban és Ausztriában
1998
FIA GT Bajnokság, Bernd Schneider partnereként egy AMG Mercedes CLK LM-ben, 2. hely, öt győzelem; a Bruce McLaren díj győztese
1999
Le Mans 24 órás verseny az AMG Mercedesszel, visszaléptek az autó életveszélyes állapota miatt; Formula 3000 tesztek Jerezben és Barcelonában; tesztelte az Arrows Formual-1-es autóját Barcelonában
2000
FIA F3000 bajnokság, 3. hely, 1 győzelem, 2 leggyorsabb kör; tesztelte az Arrows F1 és a Benetton-Playlife autókat; a Bruce McLaren díj győztese
2001
FIA F3000 bajnokság a Super Nova csapatnál; F1 Mild Seven Benetton-Renault, tesztpilóta

2007-es eredmények
ausztrál malajzia bahrein spanyol mon kanada usa francia brit német magyar török olasz belga japán kína brazil

Szavazz
Kihagyjuk a versenynaptárból a kocsizúzós pályákat?(monaco pl)

Igen
nem
nem de ott törésgátlóval menjünk
Szavazás állása
Lezárt szavazások

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierjèt!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre